Crazy Monkey

Poradenstvo

Chceli by ste si kúpiť auto, ale nevyznáte sa a máte obavy, že by ste kúpili zle? Nič sa nedeje, u nás ste na správnej adrese! Poskytneme Vám poradenské služby od A po Z, tak aby ste boli spokojný a mohli si užívať bezstarostnú jazdu. Naša služba poradenstva vznikla najmä na základe toho, že si všímame stále viac bezradných ľudí, ktorí často „sadnú na lep“ rôznym špekulantom a pofidérnym predajcom, nakoľko sa sami priveľmi neorientujú vo svete vozidiel. Našim cieľom je vypočuť si želanie zákazníka a potom odborne a vecne poskytnúť služby, ktoré v sebe zahŕňajú: Vyhľadávanie vozidla, ktoré najviac spĺňa prianie zákazníka, kompletná hĺbková kontrola technického stavu, či auto nebolo búrané, či nebolo manipulované s počítadlom najazdených kilometrov, kontrola pôvodu vozidla, zabezpečenie serióznej kúpno-predajnej zmluvy, dojednanie finálnej ceny vo Váš prospech, zabezpečenie dokumentov na Dopravnom inšpektoráte. Snažíme sa, aby naše služby boli kvalitné a precízne a najlepšie o tom vypovedajú referencia zákazníkov. V prípade záujmu nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať!

Čo v sebe zahŕňa služba poradenstva?

Referencie

Spokojná zákazníčka Zuzana z Bratislavy

Chcela by som sa podeliť o skúsenosti s kúpou auta. Bol mi doporučený pán Kollár z Crazy Monkey a bola som maximálne spokojná. Najprv sme si dohodli osobné stretnutie, na ktorom sme si povedali podmienky. Potom mi p. Kollár posielal ponuky, ktoré zodpovedali dohodnutým podmienkam...

Zaslané ponuky boli vždy aj s odborným komentárom a takto som mala možnosť si v pohodlí domova vybrať auto, ktoré ma najviac oslovilo. Vždy som bola upozornená aj na chyby, výhody, resp. nevýhody daného modelu. Pán bol veľmi ústretový, milý a reagoval veľmi pružne na moje podnety. Niektoré obhliadky sme absolvovali spolu a niektoré si išiel vopred najprv sám pozrieť, aby zistil, či popísaný stav vozidla súhlasí s realitou. Počas celého procesu som mala pocit, že mu skutočne záleží na spokojnosti zákazníka a moje komentáre bral vážne a ďalšie ponuky prispôsobil vyšpecifikovaným podmienkam. Bola som maximálne spokojná s prístupom a aj s autom, ktoré som si napokon kúpila na základe jeho doporučenia. Dnes si veselo jazdím a už som tohto pána odporučila aj ďalším známym.

Jakub 25r, Bratislava

Bol som veľmi spokojný s prístupom Crazy Monkey, keď mi niekoľko dní pomáhali nájsť auto, dohodli stretnutie s predajcom, prezreli auto a otestovali, zjednali lepšiu cenu a následne mi pomohli s prepisom. Môžem len odporučit, férovy, priamy a prívetivý prístup.